Předvánoční posezení s dobrovolníky 18. 12. 2017

V pondělí 18. prosince se v jídelně Domova konalo posezení s dobrovolníky z Dobrovolnického centra ADRA a jejich přáteli z řad našich uživatelů. V tomto předvánočním období si společně vyrobili svícen a za doprovodu kytary zazpívali lidové písničky a koledy.

Vystoupení žáků ze 7. základní školy 12. 12. 2017

Pro předvánoční období si děti z nedaleké základní školy připravily pro naše uživatele pěkný program. Ve veselém pásmu předvedly písničky, taneční vystoupení a také pohádku O rybáři. Na závěr překvapily uživatele malým dárkem – zlatým andělíčkem, kterým si obdarovaní klienti mohli vyzdobit svůj pokoj.

Výroba vánočních krabiček s nutričními terapeutkami 14. 12. 2017

Nápaditě vyzdobené krabičky, které posloužily k zabalení vánočních dárků nebo i k jiným účelům, vyráběli naši uživatelé ve čtvrtek 14. prosince se studentkami oboru nutriční terapeut v jídelně Domova.

Vánoční jarmark 13. 12. 2017

Tradiční vánoční jarmark se konal v hale našeho Domova ve středu 13. prosince. Za doprovodu cimbálové muziky Lipka si zde mohli návštěvníci jarmarku zakoupit nebo si jen prohlédnout krásné keramické, textilní ale i jiné výrobky, které naši uživatelé vyrábějí v keramické a výtvarné dílně v průběhu celého roku. 

Je 131 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů