Hrajeme stolní hry 26. 9. 2018

Zvětšené prostory přestavěné klubovny se dají skvěle využít pro hraní různých her, jako tomu bylo ve středu 26. září, kdy si zde naši uživatelé některé z nich zahráli, například „Člověče, nezlob se“ nebo domino.

Tvoření s radostí

Novotou vonící zrekonstruovaná klubovna našeho domova začala opět sloužit uživatelům, kteří se zde s chutí pustili do tvorby různých výrobků v rámci keramické a výtvarné dílny. S těmito výrobky se zanedlouho pochlubí na našem tradičním vánočním jarmarku.

Loučení s létem anebo poslední grilování 19. 9. 2018

Dny se začaly nezadržitelné zkracovat a přiblížil se začátek podzimu. S odcházejícím létem se naši uživatelé rozloučili společným posezením v atriu domova, při němž se občerstvili opékanými špekáčky, a tak příjemně strávili jeden z posledních letních dnů.

Charitní dny umění 13. 9. 2018

Ve čtvrtek 13. září navštívili naši uživatelé sál Národního domu, kde pro ně byla připravena velmi zajímavá aktivita. Každý účastník si tam pro sebe namaloval krásnou krajinku, a tento vlastními silami vytvořený obraz nyní může použít k výzdobě svého pokoje nebo jako dárek pro příbuzné a známé.

Je 179 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů