Tvoření se studenty nutriční terapie 3. 5. 2018

Zajímavé výrobky si naši klienti vytvořili se studenty nutriční terapie ve čtvrtek 3. května. Pomocí ubrouskové techniky vznikly z obyčejných skleniček originální vázičky, které mohou být vhodným dárkem pro přátele nebo příbuzné.

Zpívání s čarodějnicemi 2. 5. 2018

Tradici „pálení čarodějnic“ si naši klienti připomněli ve středu 2. května. Přestože se oheň nezapaloval, bylo o dobrou náladu postaráno zpěvem lidových písniček a osvěžujícím občerstvením.

Výlet na Olešnou 25. 4. 2018

Nedaleká přehrada Olešná se stala cílem výletu našich uživatelů 25. dubna, kdy bylo pro takový výlet příhodné počasí. Účastníci výletu se prošli podél břehu a potom si pochutnali na zmrzlinovém poháru nebo jiném občerstvení.

Pyžamové odpoledne s hudbou 19. 4. 2018

I pyžamo může být vhodným oděvem pro společenskou událost, jako tomu bylo ve čtvrtek 19. dubna v našem domově. Všechny účastníky pyžamové zábavy upoutalo úvodní taneční vystoupení Kristýny a Karolíny, které předvedly profesionální výkon ve stylu disco. Potom našim uživatelům zahrál a zazpíval písničky různých žánrů pan Lubomír Sládek a v programu také nechybělo tradiční slosování tomboly.

Je 131 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů