Pečení toustů 18. 2. 2019

Pondělní dopoledne si klienti zpříjemnili pečením výborných toustů, do kterých si dali všechny ingredience, které lahodily jejich chuťovým pohárkům. Pečení se jim moc vydařilo, a tak se tousty rozhodně nepekly naposledy. 

Bingo na domově IV 12. 2. 2019

Na domově IV se klienti výborně pobavili při turnaji v bingu, který se uskutečnil v úterý 12. února. Při této hře je důležité nejen štěstí, ale i soustředěná pozornost každého účastníka při sledování losovaných čísel. Pokud jsou obě tyto podmínky naplněny, výhra se stoprocentně dostaví.

Valentýnské tvoření 11. 2. 2019

Uživatelé, kteří rádi tvoří, si přišli na své v pondělí 11. února. Z barevného papíru si vystřihli spoustu srdíček, ze kterých potom vytvořili věnečky, a tak si připomněli nadcházející svátek sv. Valentýna.

Maškarní bál 7. 2. 2019

Ve čtvrtek 7. února měli naši uživatelé skvělou příležitost dobře se pobavit. V jídelně domova se totiž konal „Maškarní bál“, jehož pestrý program určitě zaujal všechny přítomné. Nechybělo v něm taneční vystoupení, tombola, dobré jídlo a pití a v neposlední řadě písničky různých žánrů v podání pana Lubomíra Sládka. A jak to tak na maškarních bálech bývá, nejlepší masky byly odměněny hodnotnými cenami.

Je 167 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů