Beseda s knihovnicí dne 8. 3. 2017

Příjemné posezení s paní knihovnicí bylo věnováno populární zpěvačce Heleně Vondráčkové. Uživatelé si se zájmem poslechli poutavé vyprávění o její umělecké dráze a ukázky z její tvorby.

Valentýnské tvoření 14. 2. 2017

V úterý 14. 2. 2017 při příležitosti svátku sv. Valentýna uživatelé strávili příjemné dopoledne výrobou valentýnského srdíčka jako dekorace do květináče a pochutnali si na pečených vaflích.

Soutěžní dopoledne s křížovkou 25. 1. 2017

Ve středu proběhlo Soutěžní dopoledne s křížovkou, kdy si uživatelé vyzkoušeli své znalosti a dovednosti v luštění křížovek a osmisměrek.

"Vzpomínky mého života"

Obyvatel našeho Domova pro seniory Frýdek-Místek, p. o. pan Vilém Przeczek sepsal svůj život do knihy nazvané "Vzpomínky mého života" za pomocí Bc. Drahomíry Černotové, jež ilustrovala obal knihy. Již dříve daroval pan Przeczek své knihy knihovnám ve Frýdku-Místku a v Havířově.

Vzhledem k tomu, že část svého života strávil v Brně, rozhodl se oslovit se stejným záměrem Knihovnu Jiřího Mahena v Brně, p. o.

Ve čtvrtek 9. února 2017 přijely zástupkyně brněnské knihovny paní Jana Šubrová, vedoucí útvaru služeb ústřední knihovny a paní Bc. Iveta Kratochvílová, vedoucí knihovny pro děti a mládež. Za přítomnosti ředitele domova Ing. Milana Nováka a vedoucí sociálně zdravotního úseku Mgr. Dany Kusé předal pan Przeczek hostům dvacet svých knih. Jako pozornost za dar knihovně dostal děkovný dopis, knihu fotografií města Brna a dárkové předměty. Knihy budou zaevidovány do majetku knihovny a poté budou k zapůjčení čtenářům.

 

 

Je 144 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů