Vystoupení srbského folklorního souboru

V pátek 15. června se vydali uživatelé Domova I – Školská na folklorní vystoupení srbského souboru DZK Kablovi – Jagodina, jež se konalo v budově 28. října v rámci Mezinárodního folklórního festivalu.

Křížovkářská liga

Ve čtvrtek 14.6. se v klubovně konalo slavnostní ukončení křížovkářské soutěže „Křížovkářská liga“, která se koná pod záštitou Moravskoslezského kraje. V uplynulých měsících uživatelé luštili křížovky a dnes je za to čekala odměna. Celé posezení bylo zakončeno, jak jinak než společným luštěním dalších křížovek.

Výlet do ZOO

V pondělí 11. června se uskutečnil dlouho plánovaný výlet do Ostravské ZOO. Zúčastnily se jej tři uživatelky s doprovodem. Počasí vyšlo na jedničku a společně jsme kolem výběhu došli až dozadu k žirafám. Na zpáteční cestě jsme se stavili v místní jídelně na oběd.

Dárek pro obyvatele domova k 20. výročí otevření budovy na ul 28. října

Uživatelé Domova I Školská využili možnosti navštívit vystoupení slavného dua Eva a Vašek, jehož vystoupení připravilo vedení v rámci oslav 20. výročí otevření Domova na ul. 28. října. Kulturní zážitek spojili i s procházkou, takže si celou akci užili.

Je 102 sub-kategorií v této kategorii

Školská

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů