Ještě Ježíškova vnoučata

V pondělí 18. února dorazil opožděný dárek Ježíškových vnoučat, jež byl pořízen díky Slevomatu a 1100 dárcům, kteří chtěli udělat radost a splnit sny.  Obdarovaným byl pan Luboš. A dárkem elektrický vozík, díky němu se bude moci samostatně pohybovat i mimo prostory domova.  Dárek přivezl zástupce firmy Inter Meta a vozík panu Lubošovi i personálu předvedl. Dárek udělal velkou radost a pana Luboše teď čeká výzva: naučit se s novým „vozidlem“ jezdit. 

Smažení tradičních baléšů

V neděli 17. 2. se uživatelé Domova I rozhodně nenudili. V odpoledních hodinách se sešli v kulturní místnosti a společnými silami udělali tradiční baléše. Z kynutého těsta vytvořili plněné vdolky, které se následně smažily podobně jako koblihy. Po práci přišlo ochutnávání a dobrý koňáček na zdraví. Všichni se dobře bavili a zároveň přemýšleli, na čem by si pochutnali příště.

Maškarní bál 2019

Ve čtvrtek 7. února se uživatelé Domova I vydali na maškarní bál, který se konal v DS na 28. října. Samozřejmě nechyběli ani uživatelé domova I v pestrobarevných škraboškách a maskách. Panovala výborná nálada, hrála příjemná hudba a nechyběla ani tombola. 

Výroba obrázků

Během měsíce ledna si uživatelé vyráběli výzdobu na pokoje v podobě lepených nebo malovaných obrázků. Uživatelé si svými výtvory pokoje následně vyzdobili.

Je 102 sub-kategorií v této kategorii

Školská

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů