Návštěva obchodního centra Frýda 7. 3. 2019

Spojit příjemné s užitečným se povedlo našim klientům ve čtvrtek 7. března. Navštívili totiž oblíbené nákupní centrum Frýda a na zpáteční cestě využili příznivého počasí tohoto březnového dne k procházce parkem. V obchodním centru pořídili své drobné nákupy a dopřáli si něco dobrého na zub, při procházce se zase mohli pokochat probouzející se přírodou a na vlastní oči se přesvědčit, že jaro už netrpělivě klepe na dveře.

Vystoupení cimbálové muziky Tragač 28. 2. 2019

Housle, basa a cimbál se k velké radosti našich klientů rozezněly v jídelně domova ve čtvrtek 28. února. Studentská cimbálová muzika Tragač zde zahrála a zazpívala mnoho lidových písniček a na závěr sklidila vřelý potlesk, který vyjadřoval upřímnou radost z toho, že i mladá generace má zájem o tento žánr a aktivně se jím zabývá.

Pečení toustů 18. 2. 2019

Pondělní dopoledne si klienti zpříjemnili pečením výborných toustů, do kterých si dali všechny ingredience, které lahodily jejich chuťovým pohárkům. Pečení se jim moc vydařilo, a tak se tousty rozhodně nepekly naposledy. 

Bingo na domově IV 12. 2. 2019

Na domově IV se klienti výborně pobavili při turnaji v bingu, který se uskutečnil v úterý 12. února. Při této hře je důležité nejen štěstí, ale i soustředěná pozornost každého účastníka při sledování losovaných čísel. Pokud jsou obě tyto podmínky naplněny, výhra se stoprocentně dostaví.

Je 185 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů