Velikonoční tvoření 17. 4. 2019

Svěží osení se výborně hodí jako základ pro velikonoční dekoraci, kterou si naši uživatelé vyrobili ve středu 17. dubna. Do čerstvě vzešlé trávy si vytvořili zápichy se zajíčky a při pravidelném zalévání bude tento výrobek ozdobou jejich pokoje i dlouho po svátcích.

Návštěva velikonoční výstavy 12. 4. 2019

Před začátkem velikonočního týdne se naši klienti zašli podívat na velikonoční výstavu, kterou uspořádal spolek Senioři České republiky v prostorách blízké základní školy. Návštěvníci tam se zájmem zhlédli vystavené kraslice zdobené nejrůznějšími technikami a mnohé jiné velikonoční dekorace. Návštěva výstavy byla pěkným zážitkem i inspirací pro nadcházející velikonoční tvoření v našem domově.

Pečení velikonočních perníčků 8. 4. 2019

Zajíčky, kuřátka, vajíčka a další symboly Velikonoc si naši klienti upekli z perníkového těsta v pondělí 8. dubna. Aby byly perníčky důstojnou ozdobou velikonočního stolu, šikovné ruce zúčastněných je na závěr zkrášlily bílou polevou. 

Bingo 3. 4. 2019

Hra bingo, kterou si naši uživatelé opět zahráli ve středu 3. dubna, vyžaduje od hráčů velkou míru pozornosti a samozřejmě štěstí. Je zřejmé, že šťastnými výherci se stali jen někteří zúčastnění, ale dobrá nálada z příjemně prožitého dopoledne provázela všechny.

Je 185 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů