Výlet na Ondřejník 1. 7. 2019

Sezóna výletů do přírody je v plném proudu, a tak se naši uživatelé v pondělí 1. července vypravili na Ondřejník, aby si z tohoto známého vrcholu pěkně prohlédli beskydské panorama, užili si čerstvého vzduchu, slunce a také ochutnali výtečné bramboráky připravené v místním bufetu.

Výlet na Prašivou 26. 6. 2019

Ve středu 26. června se mnozí uživatelé našeho domova vydali autobusem na chatu na Prašivé. Chatař pan Martin Stiller všem přítomným promítl prezentaci o historii chaty a nabídl jim pohoštění. Všichni výletníci byli se zájezdem velmi spokojeni. Dostali se na krásné beskydské místo, o kterém si mysleli, že už pro ně zůstane nepřístupné a přesvědčili se také, že maskot chaty „vycpaný medvěd“ je stále na svém místě.

Turnaj v kuželkách 24. 6. 2019

V létě je možné dělat věci, které v zimě nejsou vhodné, například hrát venkovní kuželky. Tuto oblíbenou hru mají k dispozici v budově na ulici Školská, a tak se tam uživatelé z naší budovy vypravili, aby si zahráli, navštívili své známé, pochutnali si na výborném občerstvení a celkově se dobře pobavili.

Výlet na Pustevny 20. 6. 2019

Příjemné mírně oblačné počasí přivítalo naše uživatele ve čtvrtek 20. června na Pustevnách. Výhled na okolní beskydské vrcholy byl báječný, vzduch svěží a ani déšť na zpáteční cestě příznivý dojem z výletu nezkazil.

Je 185 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů