Léčivá síla hudby 16. 1. 2019

Ve středu 16. ledna navštívila náš domov paní Vlaďka Gavlasová se svým muzikoterapeutickým programem. S využitím nejrůznějších bubínků, zvonečků, tibetských misek a dalších exotických nástrojů, které si zúčastnění také vyzkoušeli, navodila paní Vlaďka u všech příjemné pocity uvolnění, zklidnění i radost z prožitku. Na závěr samozřejmě nesmělo chybět zpívání oblíbených lidových písniček, k němuž si klienti s potěšením zabubnovali do rytmu.

Turnaj v bingu 14. 1. 2019

Se začátkem nového roku si naši uživatelé při hře bingo vyzkoušeli, zda jim bude štěstěna nakloněna více než v loňském roce. Ale i ti, kteří její příklon nezpozorovali, prožili příjemné a zábavné dopoledne.

Vyrábění masopustních masek 10. 1. 2019

Na čtvrtek 10. ledna si studenti nutriční terapie pro naše uživatele připravili vyrábění masopustních masek. Práce šla všem pěkně od ruky a zábavné masky klientům jistě přijdou vhod v tomto období plesů a maškarních bálů.

Vánoční posezení 20. 12. 2018

Předvánoční maraton akcí pro naše klienty, který zahrnoval různá vystoupení, vánoční tvoření a spoustu dalších aktivit, byl završen ve čtvrtek 20. prosince. Ve vestibulu domova se konalo vánoční posezení s cukrovím, vánočním punčem, nadělováním drobných dárků a se zpíváním známých koled za doprovodu akordeonu.

Je 167 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů