Vystoupení dětí ze 7. ZŠ Frýdek-Místek 11. 12. 2018

Stalo se již tradicí, že náš domov vždy před Vánocemi navštíví děti z nedaleké 7. základní školy. Letos se jejich vystoupení, které obsahovalo spoustu známých písniček a také vtipných scének, konalo v úterý 11. prosince v jídelně. Po vystoupení čekalo publikum milé překvapení, děti každému klientovi darovaly nápadité vánoční nebo novoroční přání.

Vystoupení dětí ze ZŠ Galileo 10. 12. 2018

V pondělí 10. prosince zazpívaly děti z bilingvní základní školy Galileo našim klientům za doprovodu svých učitelů české i cizojazyčné písničky určené pro vánoční období. Na závěr svého vystoupení pak předaly domovu drobné dárky, které zakoupily v rámci projektu Ježíškova vnoučata.

Pečení lineckého cukroví a vanilkových rohlíčků, prosinec 2018

Nejoblíbenějšími druhy vánočního cukroví jsou určitě vanilkové rohlíčky a linecké. Upéct je vyžaduje jistou míru zručnosti a trpělivosti, kterou však naši uživatelé při těchto aktivitách beze sporu prokázali. Na vlastnoručně vyrobených dobrotách si pak pochutnají při vánočním posezení u stromečku pořádaném jako obvykle ve vestibulu našeho domova.

Výroba Mikulášů se studenty 6. 12. 2018

Středeční návštěvu Mikuláše, čerta a anděla si naši klienti připomněli ještě i následujícího dne. Společně se studenty nutriční terapie si vyrobili tyto figurky z papíru a potom jimi příhodně doplnili svoji vánoční výzdobu na pokojích.

Je 150 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů