Turnaj v bingu 14. 1. 2019

Se začátkem nového roku si naši uživatelé při hře bingo vyzkoušeli, zda jim bude štěstěna nakloněna více než v loňském roce. Ale i ti, kteří její příklon nezpozorovali, prožili příjemné a zábavné dopoledne.

Vyrábění masopustních masek 10. 1. 2019

Na čtvrtek 10. ledna si studenti nutriční terapie pro naše uživatele připravili vyrábění masopustních masek. Práce šla všem pěkně od ruky a zábavné masky klientům jistě přijdou vhod v tomto období plesů a maškarních bálů.

Vánoční posezení 20. 12. 2018

Předvánoční maraton akcí pro naše klienty, který zahrnoval různá vystoupení, vánoční tvoření a spoustu dalších aktivit, byl završen ve čtvrtek 20. prosince. Ve vestibulu domova se konalo vánoční posezení s cukrovím, vánočním punčem, nadělováním drobných dárků a se zpíváním známých koled za doprovodu akordeonu.

Předvánoční posezení s dobrovolníky ADRA 19. 12. 2018

K adventnímu období bezpochyby patří setkávání s přáteli a známými. Proto se v tomto čase pravidelně koná setkání dobrovolníků z organizace ADRA s uživateli, letos tato akce připadla na středu 19. prosince. Setkání, které je vždy spojeno také s vyráběním svícnu a zpíváním za doprovodu kytary, je poděkováním dobrovolníkům za jejich celoroční záslužnou činnost.

Je 150 sub-kategorií v této kategorii

Nejste oprávněn k přístupu do této kategorie Omezená kategorie

výběr fotografií z domova seniorů